"Znamy się na prawie i pomożemy uzyskać korzystne metody rozwiązywania sporów prawnych"

Klienci wszelkich kancelarii o statusie podmiotów prowadzących działalność gospodarczą uzyskają wszechstronną obsługę w zakresie prawa cywilnego, gospodarczego i handlowego, począwszy od czynności związanych z rejestracją podmiotu we właściwym organie rejestrowym,

Uwielbiam podróżować.

Moje życie kręci się od jednego wyjazdu do drugiego. Od razu po powrocie z jednej podróży, siadam do organizowania kolejnego wyjazdu. Nie akceptuje przestoju i stagnacji, 
Moje życie musi być w ciągłym ruchu i dynamicznie przeć naprzód. Wszystkie moje podróże są w stu procentach nie finansowane. Określam jedynie potencjalne miejsce docelowe, które może się zmienić w trakcie, i ruszam na szosę licząc na autostop. 
Czy w trakcie takiego życia spotkały mnie nieprzyjemności z udziałem bandytów i po prostu złych ludzi? Absolutnie nigdy. Raz jeden potrzebny był mi polski adwokat w wiedniu, ale nie z powodu kryminalnego. Spotkałem tubylców, którzy deklarowali polskie pochodzenie i wyrazili chęć w uzyskaniu polskiego paszportu. Skontaktowałem ich ze sobą. 
Polski adwokat w Austrii wyraził ogromne zaangażowanie w sprawę i zadeklarował pomoc prawną. Jak dalej się potoczyła ta sprawa, dowiedziałem się dopiero po ponad roku, gdy wspomniana dwójka nowych obywateli polski, jeszcze na paszportach tymczasowych, odwiedziła mnie w moim rodzinnym Toruniu. Przedłużyłem wtedy mój urlop od wypraw i pomogłem im znaleźć stałą pracę i mieszkanie. Od tego czasu, zawsze po moim powrocie sprawdzam co się dzieje u moich austriacko-polskich przyjaciół. 
Lubisz polskich adwokatów za granicą? Zawsze wtedy wyrażam przy nich moje bezradne zdziwienie ich ochoczemu spędzaniu życia w kraju z którego ja za wszelką cenę próbuje się wydostać.

Fotografie:

adwokat

prawnik

austria

kancelaria